شرایط تجارت الکترونیک وتوافقات بازرگانی در ووچر

ضمن عرض  خوش آمد گویی و تشکر از حسن انتخاب شما کاربرگرامی اعلام می کنیم که رویه و اصول زیر جهت استفاده بهینه شما از خدمات فروشگاه اینترنتی دنیای تخفیف است ،لطفا به دقت مطالعه نمایید.

 کلیه اصول خرید اینترنتی در این وبسایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده لحاظ شده است و شما به عنوان یک کاربر و عضو همیشگی نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کارکرد این سامانه خواهید بود . در صورت هر گونه تغییر، اصول و رویه آن درآینده ، در همین بخش اعلام خواهد گردید.

  • ورود و ثبت نام

ورود و ثبت نام کاربر به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی دنیای تخفیف و استفاده از پروفایل شخصی و سایرخدمات ارائه شده توسط ما به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ماست. ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مقرر شده از سوی کاربر است .

با ثبت نام در این سامانه ، شما یک کاربر یا مشتری محسوب میشوید که ما شما را ازین پس یک " دنیای تخفیفی " می نامیم و میتوانید از خدمات و سرویس های ارائه شده  درفروشگاه اینترنتی دنیای تخفیف استفاده نمایید ، برای این کار باید اطلاعات خود را جهت ثبت نام به صورت صحیح وارد کنید ، در نظر داشته باشید که ما به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و با به گارگیری کلیه ابزارهای امنیتی و ضد جاسوسی از آن محافظت نموده و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که تکنولوژی مطمئن و امنی را در این راستا بکارمی بریم .

  • خط مشی رازداری مشتریان

هرگونه ضبط، نمایش و کپی کردن اطلاعات و تصاویر موجود در سایت کاملا ممنوع بوده و منوط به کسب اجازه کتبی از مدیریت سایت می باشد . سایت دنیای تخفیف در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کل کشور به ثبت رسیده و با توجه  به شرایط  ذکر شده هرگونه سوء استفاده و کپی و ضبط و نمایش مطالب قالب و محتوای آن و یا هرگونه سوء استفاده از محتوا و نام آن پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت . همچنین شما متعهد می شوید که به عنوان یک عضو دنیای تخفیف از فاش کردن عملکردها و روریه های کاری منحصرانه ما برای شخص یا اشخاصی که به هر نحو سعی در سرقت محتوا و اطلاعات کاری دنیای تخفیف را دارند سیاست پیشگیرانه و مسولانه ای را اتخاذ نمایید .

دنیای تخفیف ضمن اعلام عدم رضایتمندی خود از هرگونه سوء استفاده از مطالب و محتوای مندرج در صفحات وبسایت خود  که با صرف وقت و تخصصهای لازمه پیاده سازی شده اند ضمن نامشروع بودن و حرام دانستن این اقدام با فرد یا افراد خاطی برخورد جدی و قانونی خواهد داشت .

بااستناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محتوای  ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده کاربران توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

 

  • ماده 740 قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از 5 میلیون ریال تا 20 میلیون ریال و حبس از 91 روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

 

  • ماده 745 قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از 5 میلیون ریال تا 40 میلیون ریال و حبس از 91 روز تا 2 سال و یا هر دو محکم خواهد شد.
  • ثبت و پردازش سفارش

۱- پس ازافزودن کالا به سبد خرید و تایید سفارش ، نحوه ی پرداخت از بین روش های موجود توسط مشتری انتخاب می گردد.

۲- امکان پرداخت از درگاه الکترونیک بانک ملت وشرکت به پرداخت، برای مشتریان عزیز توسط همه کارتهای عضو شتاب فراهم میباشد.

۳- قیمت تمامی کالاها در سایت مشخص میباشد و هیچ هزینه ای به آن اضافه نخواهد شد ، تنها هزینه های مربوط به ارسال است که می توانید برای اطلاع از آن به قسمت نحوه ارسال مراجعه فرمائید.

۴- امکان انتخاب رنگ کالا هنگام خرید و ثبت سفارش مقدور می باشد و در صورت ثبت ، امکان تغییر رنگ وجود ندارد .

۵- در صورتی که کالای شما دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از کارشناسان بخش فنی گروه سایت های wowcher باز شود ، شرکت مسئولیت آن را به عهده نخواهد گرفت .

۶- شرایط ضمانت کاملا بر طبق شرایط مندرج بر روی کارت گارانتی محصولات دارای گارانتی میباشد.

۷- تایید و پرداخت فاکتور شما به معنای تایید تمامی موارد فوق توسط شما است .

  • قوانین ثبت نظرات و انتقادات در وب سایت :

1 - نظرات ارسال شده توسط کاربران نظر شخصی خود آنها بوده و الزاما مطابق نظر این وب سایت نیست .

2 - بدیهی است که اگر قوانین درنظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

3 - نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصولات و پیشنهادات در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد از آنها باشد.

4 - در ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصولات یا پیشنهادات خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر ، مورد تایید قرار نخواهد گرفت.

5 - نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

6 - جهت احترام به وقت بازدید کنندگان سایت ، لازم است نویسندگان ، ثبت مطالب غیرضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را لحاظ کنند.

 7 - با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از دیگر بخش های در نظر گرفته شده درسایت همچون صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

 8 - تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند ، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

9 - کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر میشود.

10 - تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید . هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

11 - باتوجه به مسئولیت سایت در قبال لینک های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن ( فرستادن کاربران به سایت های دیگر ) جدا خودداری نمایند.

12 - کاربران می توانند نظر خود به هر بخش محصولات را در قسمت مربوطه در منتها علیه توضیحات مربوط به هر پیشنهاد اعلام نمایند ، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمتهای غیر مرتبط خودداری نمایید.

13 - ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله ، شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع میباشد ،  لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات جدا خودداری نمایید.

14 - لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند.استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران می باشد.

15 - تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحثهای متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.

16 - کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند را ، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.

17 - افراد برای عضویت در وبسایت خرید چند منظوره و بزرگ دنیای تخفیف و خرید از آن باید در هنگام اقدام به خرید یا در حالت عادی ابتدا به بخش عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن کلیه اطلاعات لازم به صورت صحیح و دقیق ، امکان عضویت سریع برای کاربر محیا شده است .

لطفا دقت نمایید :

۱ - تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند .

۲ - صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست .

۳ - کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند .

۴ - کاربر باید آدرس ایمیل (پست الکترونیک) خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی را به ‌طور صحیح اعلام نموده و می پذیرد که مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

۵ - در حال حاضر عضویت در دنیای تخفیف رایگان است .

۶ - به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت اطلاعات مندرج با هویت واقعی کاربر بر عهده خود فرد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

7 - افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) رادر سایت دارا می باشند .

  • تبصره ها :

تبصره ۱- عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبراست . افراد زیر ۱۵سال ، حق عضویت را ندارند .

تبصره ۲- رعایت حکم این ماده و صحت ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد .

8 - روزهای کاری فروشگاه اینترنتی دنیای تخفیف همه روزه ، حتی ایام تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند .

9 - کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

(( واحد بازرگانی و دپارتمان فنی  اولین سامانه ملّی رزرواسیون تخفیف و خرید گروهی چند منظورۀ کشور  ))

 

 
 

نماد اعتماد الکترونیک

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips راز داشتن لب های زیبا !

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips  راز داشتن لب های زیبا !
قیمت امروز
18000
تومان

گن لاغری اسلیم لیفت مردانه تایوانی و چینی Silhouette Supreme Slim N LIFT

گن لاغری اسلیم لیفت مردانه تایوانی و چینی  Silhouette Supreme Slim N LIFT
قیمت امروز
42000
تومان

آموزش خصوصی و مکالمه تضمینی زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته (IELTS,TOEFL)

آموزش خصوصی و مکالمه تضمینی زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته (IELTS,TOEFL)
مبلغ رِزِرو
4200
42000

مجموعه کامل فیلم های لذت نقاشی با باب راس BOB ROSS

مجموعه کامل فیلم های لذت نقاشی با باب راس BOB ROSS
قیمت امروز
8000
تومان

برای اولین بار در ایران ! ناخن هایی شگفت انگیز رو با ®wownails تجربه کنید !

برای اولین بار در ایران ! ناخن هایی شگفت انگیز رو با ®wownails تجربه کنید !
قیمت امروز
18000
تومان

مشخصات باشگاه Wowcher من

برای پیوستن به باشگاه Wowcher و شروع به کسب درآمد
اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده میزان امتیازتاناینجا را کلیک کنید بپیوندید!
 

پکیج طراحی ۳بعدی حرفه ای با Autodesk 3DS Max v2015 + ( نسخه نهایی )

پکیج طراحی ۳بعدی حرفه ای با Autodesk 3DS Max v2015 + ( نسخه نهایی )
قیمت امروز
7500
15000

کامل ترین پکیج خرد کن نایسر دایسر پلاس 100% اورجینال Nicer Dicer Plus

کامل ترین پکیج خرد کن نایسر دایسر پلاس 100% اورجینال Nicer Dicer Plus
قیمت امروز
38200
67000

با لنز های رنگی و بهداشتی آکوآ بلو Aqua Blue چشمان شما در اختیار جذابیت خواهد بود ! با 5 سال ضمانمت!

با لنز های رنگی و بهداشتی آکوآ بلو Aqua Blue چشمان شما در اختیار جذابیت خواهد بود ! با 5 سال ضمانمت!
قیمت امروز
31200
65000

اسکراب بدن آسیا از برند بیلندا لهستان Bielenda Asia Body Scrub

اسکراب بدن آسیا از برند بیلندا لهستان Bielenda Asia Body Scrub
قیمت امروز
64000
80000

اسکراب بدن میوۀ زیتون سیاه از برند بیلندا لهستان bielenda black olive body Scrub

اسکراب بدن میوۀ زیتون سیاه از برند بیلندا لهستان bielenda black olive body Scrub
قیمت امروز
64000
80000
خریدار گرامی اگر مدعی هستید که تخفیف خریداری شده تان را دریافت نکر ده اید می توانید هزینه رزرو آن را به کیف پول Wowcher خود انتقال دهید. برگشت پول
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا بخش 7 روز گارانتی رضایت مشتری درWowcher را مطالعه نمایید
LiveZilla Live Chat Software

سروم جوان کننده و ضد پیری و ضد چین وچروک فوق قوی balea energy cell 100% orginal ساخت آلمان فقط در "ووچر"

قیمت
45500
تومان
65000

خریداری شده 308

تخفیف 30%

مشاهده!

ژل جرم گیر و نمک بدن جادویی چائودی رفع تیرگی های بدن ، صورت و اندام تناسلی SPA اسپا

قیمت
40000
تومان

خریداری شده 80

مشاهده!

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips راز داشتن لب های زیبا !

قیمت
18000
تومان

خریداری شده 98

مشاهده!

گن و تاپ فیتنس هات شیپر رنگی جدید برای اولین بار در ایران و در ...wowcher

قیمت
45000
تومان

خریداری شده 38

مشاهده!

با شکم بند فرم دهنده و لاغری میس بلت miss belt اورجینال با فرم بد پهلوها و شکم خود خداحافظی کنید !

قیمت
37800
تومان
54000

خریداری شده 49

تخفیف 30%

مشاهده!

طعمی متفاوت از سیب زمینی با کیسه پخت سیب زمینی تنوری POTATO EXPRESS !

قیمت
9900
تومان
15000

خریداری شده 48

تخفیف 34%

مشاهده!

صابون بیوتی خرچنگ 100% اورجینال هلوگرام دار ( پدر و پسر ) با عصاره طبیعی خرچنگ و گیاه جنسینگ !

قیمت
35000
تومان

خریداری شده 48

مشاهده!

با لنز های رنگی و بهداشتی آکوآ بلو Aqua Blue چشمان شما در اختیار جذابیت خواهد بود ! با 5 سال ضمانمت!

قیمت
31200
تومان
65000

خریداری شده 33

تخفیف 52%

مشاهده!

با ساعت جدید اسپرت طرح جین walar مدل صفحه یونانی دستان شما در اختیار جذابیت خواهد بود !

قیمت
21000
تومان
35000

خریداری شده 92

تخفیف 40%

مشاهده!

عروسک پرنده انگری بیردز Angry Birds هلیکوپتر کنترلی یک سرگرمی فوق العاده برای هر سن و سال !

قیمت
35000
تومان

خریداری شده 29

مشاهده!

با گن های جادویی مردانۀ فورم ایزی 100% اورجینال Form Easy زیبایی اندام شما همیشه پا برجاست !

قیمت
45100
تومان
55000

خریداری شده 18

تخفیف 18%

مشاهده!

با محصولات لاغری هات شیپرز در کمترین زمان تناسب اندام خود را تضمین کنید! Hot Shapers

قیمت
25000
تومان

خریداری شده 65

مشاهده!

کرم،ژل دور چشم Urea balay جادوگر ازبین برنده چین و چروک های اطراف چشم شماست ! ( ویژه پوست های خیلی چرب )

قیمت
45000
تومان

خریداری شده 35

مشاهده!

کرم،ژل دور چشم q10 balay جادوگر ازبین برنده چین و چروک های اطراف چشم شماست !

قیمت
40000
تومان

خریداری شده 68

مشاهده!

با فر کنندۀ جادویی موی مَک استایلر mac styler در کمتر از 1 دقیقه موهای خود را فر کنید !

قیمت
128700
تومان
178800

خریداری شده 34

تخفیف 28%

مشاهده!

همه آنچه که از یک مادِربورد متصور خواهید بود را در GA-Z97-D3H GIGABYTE سری 9 خواهید یافت !

قیمت
525000
تومان

خریداری شده 13

مشاهده!

با عروسک پرنده تینکر بل Tinker Bellجادو در دستان شما خواهد بود ! هديه استثنايي ويژه كودك دلبند شما

قیمت
41000
تومان

خریداری شده 16

مشاهده!

برای اولین بار در ایران خط چشم های آماده flick tips فلیک تیپس انگلستان !!!

قیمت
18000
تومان

خریداری شده 68

مشاهده!

برای اولین بار در ایران ! ناخن هایی شگفت انگیز رو با ®wownails تجربه کنید !

قیمت
18000
تومان

خریداری شده 35

مشاهده!

مجموعه سخنرانی های دکتر آزمندیان در خصوص تکنولوژی فکر و راز Technology of Thought

قیمت
3000
تومان

خریداری شده 7

مشاهده!

مجموعه کامل فیلم های لذت نقاشی با باب راس BOB ROSS

قیمت
8000
تومان

خریداری شده 43

مشاهده!

نرم کنندۀ بدن روغن آرگان بیِلندا ساخت لهستان bielenda arganowy body butter

قیمت
64000
تومان
80000

خریداری شده 38

تخفیف 20%

مشاهده!

نرم کنندۀ بدن تمشک بیلندا ساخت لهستان bielenda raspberry body butter

قیمت
64000
تومان
80000

خریداری شده 125

تخفیف 20%

مشاهده!

نرم کنندۀ بدن انار از برند بیلندا لهستان bielenda pomegrante body butteer

قیمت
64000
تومان
80000

خریداری شده 59

تخفیف 20%

مشاهده!

اسکراب بدن میوۀ زیتون سیاه از برند بیلندا لهستان bielenda black olive body Scrub

قیمت
64000
تومان
80000

خریداری شده 79

تخفیف 20%

مشاهده!

اسکراب بدن آسیا از برند بیلندا لهستان Bielenda Asia Body Scrub

قیمت
64000
تومان
80000

خریداری شده 87

تخفیف 20%

مشاهده!

آموزش خصوصی و مکالمه تضمینی زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته (IELTS,TOEFL)

رِزِرو
4200
70000

خریداری شده 98

تخفیف 40%

مشاهده!

کارواش خانگی ایزی جت یا آب پاش همه کاره 100% اورجینال Ez Jet Water Cannon

قیمت
24500
تومان
49000

خریداری شده 123

تخفیف 50%

مشاهده!

گن لاغری اسلیم لیفت مردانه تایوانی و چینی Silhouette Supreme Slim N LIFT

قیمت
42000
تومان

خریداری شده 39

مشاهده!

کامل ترین پکیج خرد کن نایسر دایسر پلاس 100% اورجینال Nicer Dicer Plus

قیمت
38200
تومان
67000

خریداری شده 18

تخفیف 43%

مشاهده!
logo-samandehi