شرایط استفاده از خدمات در سامانه بزرگ دنیای تخفیف

 

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ویژه وب سایت دنیای تخفیف به دقت ملاحظه فرمایید . لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی در این بخش محسوب می‏‌شود

ورود کاربران به سامانۀ خرید چند منظورۀ دنیای تخفیف هنگام استفاده از پروفایل شخصی و طرح‏های تشویقی ارائه شده توسط این وبسایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دنیای تخفیف است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین "ما" از سوی شما است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دنیای تخفیف اقدام نماید.

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات "ما" استفاده می‏‌کنید ،  سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید و یا از ارتباط  ایمیلی با دنیای تخفیف استفاده میکنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که سامانه دنیای تخفیف به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد.

کاربران برای عضویت در سایت شرکت  در هنگام خرید و یا با مراجعه به قسمت عضویت سایت اقدام به ثبت نام نموده و اطلاعات اولیه خود را ثبت می کنند ، پس از آن پیامک تایید عضویت برای آنان ارسال می شود.

سامانۀ سایت " wowcherworld" ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد . بدیهی است این سایت‏‌ها تحت کنترل wowcher نیستند و " ما " هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد نداریم . سایت دنیای تخفیف این لینک‏ها را برای سهولت گشت و گذار و دسترسی سریعتر شما به نیازتان فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏هایى که ممکن است در بخش لینکهای ویژه این سامانه لینک  ‏‌شوند را افرادی خارج از دنیای تخفیف اداره می‌کنند ، بنابراین " ما " نمی‌‏توانیم  در مورد آنها ضمانتى داشته باشیم . شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در این سامانه باشد، را خود برعهده خواهید گرفت .

با توجه به طراحی و ایجاد و پیاده سازی روشهای مختلف خرید در این سامانه به عنوان اولین و بزرگترین سامانۀ تخفیف و خرید گروهی چند منظورۀ کشور در این بخش به بیان روش کلی خرید از سایت به شرح زیر می پردازیم که عموما در مورد خریدهای رزرو تخفیف و دریافت wowcher code مربوط به آن مصداق بیشتری داشته  و در مورد دیگر روشها خاهشمندیم به بخش راهنمای خریدها مراجعه نمایید . 

بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در وبسایت wowcher است .

پرداخت مبلغ تعیین شده برای استفاده از ووچر مورد نظر به صورت آنلاین به حساب شرکت (عقد قرارداد)

ارسال رسید برای استفاده از " ووچر " مورد نظر به صورت ایمیل یا پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا تلفن همراه کاربر، جهت ارائه به تامین‌کننده یا فروشنده کالا برای دریافت کالا و خدمات به طور مستقیم.

ارسال رسید کالا و خدمات به صورت آنی و با انجام اولین خرید صورت می گیرد، فقط در مواردی که استفاده از " ووچر" نیازمند حداقل افراد خریدار باشد (مانند مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی که نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس می باشند) در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده ، قرارداد بین کاربر عضو و شرکت فسخ و شرکت وجوه واریزی را بلافاصله پس از تماس کاربر و اعلام وضعیت  در پنل کاربری خود ، به حساب کیف پول اعتباری wowcher  وی پرداخت خواهد کرد . شایان ذکر است در صورت تمایل به واریز وجوه به حساب بانکی شخصی شما با ارسال اولین درخاست این خدمت نیز ارائه خواهد شد...پیشنهاد میکنیم  حتی المقدور با نگهداری وجوه در کیف پول اعتباری ووچر خود از مزایای استفاده از سرعت و راحتی بیشتر در خرید و پرداختهای سفارشات بعدیتان استفاده نمایید .در ضمن به وجوه مذکور از زمان واریز وجه به حساب های سامانه دنیای تخفیف  تا زمانی که وجوه در نزد این سامانه باشد، هیچگونه سودی تعلق نخواهد گرفت.

  زمانی که رسید " ووچر" ارسال شد، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده در رسید، به صورت حضوری ( آدرس دریافت " ووچر" در رسید چاپی شما موجود است ) به مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و با ارائه آن به متصدی مرکز مربوطه از خدمات و" ووچر" خریداری شده خود از دنیای تخفیف استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر عضو ارسال شود ، هزینه ارسال آن بر عهده سامانه wowcher نخواهد بود.

  ما همواره سعی در خدمت رسانی و معرفی بهترین کالاها و کیفت ها را به شما عزیزان داریم و شرکا و تامیین کنندگان طرف قرارداد ما در این سامانه همواره متعهد به رعایت و ارائه خدمات موضوع قرارداد و خریداری شده توسط  کاربر را دارا می باشند  اما چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات ( تامین‌کننده ) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، این مرکز مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین ‌کننده کالا و یا خدمات است.

  شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالا یا خدمات فروخته شده ندارد.همواره تلاش ما در این سامانه نیاز یابی ومعرفی خدمات مطلوب به شما همراهان گرامی بر مبنای کیفیت  خواهد بود لذا چنانچه کاربر از خدمات و یا کالای مورد نظر ناراضی باشد پس از اثبات وجه پرداختی وی از تامین کننده کالا گرفته شده و به حساب کاربر عضو مسترد خواهد شد.

  در صورتی که مدت زمان ذکر شده ووچر کوپن مربوطه برای استفاده از خدمات یا کالای مورد نظر به پایان رسیده باشد و کاربر در مدت تعیین شده به مراکز تامین کننده مراجعه نکند، شرکت مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نمی‌شود.

  پس از پایان عملیات خرید در سایت امکان تغییر و یا حذف آن به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد .

  اطلاعات زیر به منظور آگاهی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

  مشخصات و ویژگی های کامل کالا یا پیشنهادات تخفیف  بر طبق قانون

  مدت زمان اعتبار رسید پیشنهادات

  مشخص کردن کلیه هزینه های کالا یا خدمات که بر عهده مشتری می باشد.

  هویت تامین کننده نام تجاری، نشانی و تلفن که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.

  مواردی که نیازمند حداقل افراد برای حد نصاب رسیدن خرید باشد.

 

رسید خرید ارسال شده برای کاربران عضو دارای نام و نشان کامل می باشد و کاربران میبایست در نگهداری از آن رسید نهایت تلاش خود را انجام دهند چرا که در صورت مفقود شدن و یا استفده از آن توسط غیر، شرکت هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد.

  مشخصات فردی نوشته شده بر روی رسید همان اطلاعاتی است که کاربر هنگام عضویت در سایت وارد می کند در صورت بروز هرگونه مغایرت شرکت هیچگونه مسئولیتی نداشته و خریدار نمی تواند از آن رسید استفاده کند.

 

  • قوانین ثبت نظرات و انتقادات در وب سایت :

1 - نظرات ارسال شده توسط کاربران نظر شخصی خود آنها بوده و الزاما مطابق نظر این وب سایت نیست .

2 - بدیهی است که اگر قوانین درنظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

3 - نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصولات و پیشنهادات در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد از آنها باشد.

4 - در ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصولات یا پیشنهادات خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر ، مورد تایید قرار نخواهد گرفت.

5 - نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

6 - جهت احترام به وقت بازدید کنندگان سایت ، لازم است نویسندگان ، ثبت مطالب غیرضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را لحاظ کنند.

 7 - با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از دیگر بخش های در نظر گرفته شده درسایت همچون صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

 8 - تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند ، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

9 - کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر میشود.

10 - تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید . هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

11 - باتوجه به مسئولیت سایت در قبال لینک های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن ( فرستادن کاربران به سایت های دیگر ) جدا خودداری نمایند.

12 - کاربران می توانند نظر خود به هر بخش محصولات را در قسمت مربوطه در منتها علیه توضیحات مربوط به هر پیشنهاد اعلام نمایند ، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمتهای غیر مرتبط خودداری نمایید.

13 - ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله ، شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع میباشد ،  لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات جدا خودداری نمایید.

14 - لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند.استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران می باشد.

15 - تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحثهای متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.

16 - کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند را ، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.

17 - افراد برای عضویت در وبسایت خرید چند منظوره و بزرگ دنیای تخفیف و خرید از آن باید در هنگام اقدام به خرید یا در حالت عادی ابتدا به بخش عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن کلیه اطلاعات لازم به صورت صحیح و دقیق ، امکان عضویت سریع برای کاربر محیا شده است .

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند عبارتند از :

قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول

کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید 

استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه

بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

کاربران نمی توانند مطالبی در خصوص امور مذهبی و سیاسی در تالار گفتگو قرار دهند در صورت مشاهده عضویت کاربر باطل خواهد شد.

لطفا به نکات زیر در ارتباط با شرایط عضویت در اولین سامانه تخفیف و خرید گروهی چند منظوره کشور دقت نمایید :

۱ - تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند .

۲ - صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست .

۳ - کاربر باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور کوشا باشد، چنانچه نام کاربری را فراموش کند می‌تواند به قسمت فراموشی رمز عبور مراجعه نموده  و با وارد کردن ایمیل خود که در هنگام ثبت نام در فرم مربوطه وارد نموده ، رمز عبور خود را دریافت نماید..

۴ - کاربر باید آدرس ایمیل (پست الکترونیک) خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی را به ‌طور صحیح اعلام نموده و می پذیرد که مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

۵ - در حال حاضر عضویت در دنیای تخفیف رایگان است وکاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، مجوز خرید از سایت را دارد.

۶ - به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت اطلاعات مندرج با هویت واقعی کاربر بر عهده خود فرد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

7 - افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) رادر سایت دارا می باشند .

  • تبصره ها :

تبصره ۱- عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم قانونی امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر ۱۵سال، حق عضویت در دنیای تخفیف را نخواهند داشت . رعایت و صحت و سقم این ماده بر عهده کاربر می باشد و سامانه دنیای تخفیف هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

تبصره ۲- رعایت حکم این ماده و صحت ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد .

روزهای کاری فروشگاه اینترنتی دنیای تخفیف همه روزه ، حتی ایام تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند .

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس ‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات، که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

تنها رسید خریدی که از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر عضو ارسال می شود ودارای کد خریدار و کد فروشنده می باشد، قابل دریافت توسط تامین کننده می باشد و کاربر می بایست رسید را چاپ کرده و در اختیار تامین کننده قرار دهد.

 

همواره تلاش ما در سامانه دنیای تخفیف براین بوده که در تمامی مراحل خرید کلیه حقوق شما بازدید کننده عزیز به نحو احسنت رعایت گردیده و تجربه شیرین و به یاد ماندنی از خرید ازین سامانه را برای شما همراهان همیشگی رقم زده باشیم

 

روابط عمومی اولین سامانه ملّی رزرواسیون تخفیف و خرید گروهی چند منظورۀ کشور

 

نماد اعتماد الکترونیک

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips راز داشتن لب های زیبا !

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips  راز داشتن لب های زیبا !
قیمت امروز
25000
تومان

اسکراب های تمام ارگانیک میوه ایی روشن کننده و ضد چروک استثنائی ladymenco محصول لهستان

اسکراب های تمام ارگانیک میوه ایی روشن کننده و ضد چروک استثنائی ladymenco محصول لهستان
قیمت امروز
40000
تومان

کرم معجزه گر زیبایی مروارید میکرولیزشده ( پودر شده ) دایت استاتیک اسنس ml 50 ساخت اسپانیا

کرم معجزه گر زیبایی مروارید میکرولیزشده ( پودر شده ) دایت استاتیک اسنس ml 50 ساخت اسپانیا
قیمت امروز
290000
تومان

سروم جوان کننده و ضد پیری و ضد چین وچروک فوق قوی balea energy cell 100% orginal ساخت آلمان فقط در "ووچر"

سروم جوان کننده و ضد پیری و ضد چین وچروک فوق قوی balea energy cell 100% orginal ساخت آلمان فقط در
قیمت امروز
45500
65000

مشخصات باشگاه Wowcher من

برای پیوستن به باشگاه Wowcher و شروع به کسب درآمد
اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده میزان امتیازتاناینجا را کلیک کنید بپیوندید!
 
خریدار گرامی اگر مدعی هستید که تخفیف خریداری شده تان را دریافت نکر ده اید می توانید هزینه رزرو آن را به کیف پول Wowcher خود انتقال دهید. برگشت پول
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا بخش 7 روز گارانتی رضایت مشتری درWowcher را مطالعه نمایید
LiveZilla Live Chat Software

کرم معجزه گر زیبایی مروارید میکرولیزشده ( پودر شده ) دایت استاتیک اسنس ml 50 ساخت اسپانیا

قیمت
290000
تومان

خریداری شده 19

مشاهده!

اسکراب های تمام ارگانیک میوه ایی روشن کننده و ضد چروک استثنائی ladymenco محصول لهستان

قیمت
40000
تومان

خریداری شده 18

مشاهده!

سروم جوان کننده و ضد پیری و ضد چین وچروک فوق قوی balea energy cell 100% orginal ساخت آلمان فقط در "ووچر"

قیمت
45500
تومان
65000

خریداری شده 308

تخفیف 30%

مشاهده!

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips راز داشتن لب های زیبا !

قیمت
25000
تومان

خریداری شده 98

مشاهده!
logo-samandehi