کلیه اصول خرید اینترنتی در این وبسایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده لحاظ شده است . ازین رو حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی شما نیز از چهارچوب این قانون و حقوق خارج نبوده و همچون کیفیت و کمیت ارائه شده خدمات ما در این مرکز از اولویتهای اصلی wowcher محسوب شده و همتراز با استانداردهای امنیتی حال حاضر دنیا سیاست گذاری و در دستور کار قرار گرفته که در زیر به معرفی برخی  ازآنها می پردازیم .

 

اعتمادسازی گام اول

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی ، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد.با توجه به بررسی های انجام گرفته ، مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار های اینترنتی به شرح ذیل می باشند :

 

1- شناسایی مالك کسب و کار و امكان مراجعه در صورت بروز اشكال .

2- كامل و صحیح بودن اطلاعات كالا یا خدمات ارائه شده .

3- گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش .

4- واضح بودن روند برگرداندن كالا و بازپس گیری پول .

5- محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران .

6- تایید امنیت سایت توسط یك موسسه و مركز ملی اعتماد .

طبق مطالعات انجام شده تائید کسب و کار اینترنتی توسط یك موسسه و مركز ثالث ، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد . در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شو د ، می تواند برای شكایت از کسب و کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید .

در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی که خود زیر مجموعه وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد ، مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد .

سامانۀ بزرگ رزرواسیون تخفیف WOWCHER جهت اطمینان مشتریان و خرید اینترنتی امن پس از ارتقای سطوح امنیتی وب سایت و ارائه مدارک و مستندات مورد نیاز مرکز توسعه تجارت الکترونیک و اخذ صلاحیت های لازم در همان ابتدای آغاز فعالیت خود موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره شده است .

 * نماد اعتماد دوستاره * در حال حاضر بالاترین رتبه صادره شده اعتماد از طرف مرکز مذکور به فروشگاه های اینترنتی در کشور است و شایان ذکر است که تعداد فروشگاه های دارای نماد دو ستاره در کشور انگشت شمار است .

 

سیاست محرمانگی

اطلاعات شخصی کاربران و بازدیدکنندگان

با ورود به سایت شما یک کاربر یا مشتری محسوب میشوید که ما شما را ازین پس یک " دنیای تخفیفی " می نامیم و میتوانید از خدمات و سرویس های ارائه شده  درسامانۀ دنیای تخفیف استفاده نمایید ، برای این کار باید اطلاعات خود را جهت ثبت نام به صورت صحیح وارد کنید ،  ممکن است از کاربران و بازدیدکنندگان سایت در مواقع و تحت شرایطی، مانند ثبت‌نام در خبرنامه، درج دیدگاه، ارسال فرم تماس و دریافت پیشنهادات ووچر…، خواسته شود تا اطلاعات شخصیشان از قبیل نام، ایمیل آدرس ، شماره همراه و… را وارد نمایند .

ما با نگهداری از پایگاه داده مشتریان خود در مراکز داده امن و سرورهای نفوذ ناپذیر خود ، در حفظ حریم خصوصی کاربران خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد کاربران سایت به هیچ وجه اجباری برای وارد کردن اطلاعات خود نخواهند داشت، ولی در مواردی ممکن است امکان استفاده از برخی ویژگی‌های سایت را نداشته باشند .

 

اطلاعات غیر شخصی کاربران و بازدیدکنندگان

در مواقعی که کاربران با این پایگاه ارتباط برقرار می‌کنند ، ممکن است اطلاعات غیر‌شخصی آن‌ها جمع‌آوری شود . اطلاعات غیر شخصی ممکن است شامل نام مرورگر، نوع و مشخصات کامپیوتر، سیستم عامل و سرویس دهنده اینترنت و دیگر اطلاعات باشد که wowcher از آنها برای مقاصد آمارگیری و آنالیز کردن ورودی های این مرکز استفاده خواهد نمود .

 

ما به چه دلیل اطلاعات شما را جمع‌آوری می‌کنیم ؟

سامانه رزرواسیون تخفیف ووچر ممکن است اطلاعات کاربران را برای اهداف زیر جمع‌آوری کند :

بهبود کیفیت خدمات و نیاز سنجی کاربران .
برقراری و حفظ ارتباط با کاربران .
صحت و امنیت خرید های شما .
ایجاد یا اعطای سیاست های تشویقی خود به کاربران فعال .
تشخیص میزان رضایتمندی اعضا از سرویس ها و طرح های پیاده شده .
تشخیص و یا در صورت لزوم معرفی کسانی که مرتکب نقض قوانین تجاری ما یا کاربران ما در این سامانه شده اند . همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ، ووچر  می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند .
ارسال ایمیل و پیامک یا خبرنامه به جهت اطلاع رسانی پیشنهادات ووچر و خدمات جدید و با کیفیت ما .

تمامی ووچر ایمیل های ارسالی به کاربران و اعضای سایت  بر اساس علایق خود کاربران می باشد که هنگام ثبت نام یا هنگام ثبت ایمیل در قسمت ثبت نام  توسط کاربران ثبت شده است و کاربران در هر زمان که مایل باشند می توانند ارسال این ایمیل ها را متوقف نمایند تا دیگر ایمیلی حاوی پیشنهادات استثنایی دنیای تخفیف را دریافت نکنند .

 wowcher دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران را حتی برای پرسنل خود به شدت محدود دانسته و تنها کسانی به این اطلاعات دسترسی دارند که در ارتباط مستقیم با کاربران هستند و برای رفع مشکلات احتمالی پیش آمده در خریدها یشان نیازمند کمک خواهند بود  .

شما می توانید کلیه اطلاعات خود را در بخش حساب شخصی خودتان مشاهده و ویرایش نمایید و توجه داشته باشید که  حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و این امر تنها توسط مدیریت  wowcher امکانپذیر خواهد بود .

 

کوکی‌های مرورگر

wowcher ممکن است برای بهبود تجربه‌ی کاربر، از «کوکی‌ها» استفاده کند. مرورگر اینترنت، کوکی‌ها را برای پیگیری و گاهی ردگیری اطلاعات خاصی بر روی کامپیوتر کاربر ذخیره می‌کند. کاربران می‌توانند مرورگر خود را تنظیم کنند تا کوکی‌ها را ذخیره نکند و یا در هنگام ذخیره هشدار دهد. اگر کاربر از این امکان استفاده کند ممکن است بخش‌هایی از سایت به درستی عمل نکنند .

 

ما اطلاعات شما را چگونه محافظت می کنیم ؟

ما برای جلوگیری از دسترسی بدون مجوز و غیرقانونی به اطلاعات سایت و کاربران آن، اقدام‌های امنیتی را تا جایی که در توان گروه فنی « wowcher security » است، برقرار کرده‌ایم و همواره امنیت کاربران و اطلاعات آن‌ها از اولویت‌های ما بوده‌ است. در نظر داشته باشید که ما به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و با به گارگیری کلیه ابزارهای امنیتی و ضد جاسوسی ( S.S.L ) از آن محافظت نموده و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که تکنولوژی مطمئن و امنی را در این راستا بکارگرفته ایم . گواهی نامه امنیتی  S.S.L شرکت بین المللی COMODO نمونه بارز احترام ما به حضور وتعامل و فعالیت شما همراهان همیشگی در سامانه بزرگ  WOWCHER است . در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید "در باره گواهی امنیتی S.S.L " بیشتر بدانید .

 

به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی شما !!!

wowcher ، اطلاعات شخصی کاربران و بازدیدکنندگانش را به دیگران نفروخته و تعهد می نماید که این اطلاعات را جز به دستور مقام قضایی در اختیار اشخاص ثالث حقوقی و یا حقیقی قرار ندهد .

ما ممکن است از نرم‌افزارها و سرویس دهنده‌هایی برای ارئه خدمات به کاربران استفاده کنیم و اطلاعات کاربران تحت نظارت ما توسط این سرویس‌ها و نرم‌افزارها استفاده می شود .

 

تغییر در خط مشی رازداری و حفظ حریم خصوصی در WOWCHER

این سامانه ممکن است به صلاحدید خود، هر زمانی خط مشی خود را تغییر دهد . در این صورت ، تاریخ به روز رسانی این خط مشی در پایین صفحه درج خواهد شد و توسط ایمیل و در صفحه خانگی وبسایت به کاربران و بازدیدکنندگان اعلام خواهد شد .

موافقت شما با این خط مشی

استفاده‌ی شما از خدامت این مرکز  و امکانات آن به منزلۀ مطالعه و قبول این موارد است . در غیر این صورت ، می‌توانید سایت را ترک کنید و ما از این بابت متاسفیم .

در صورتی که در خصوص موضوع این بخش سؤالی دارید می‌توانید از طریق صفحه «تماس با ما» سؤال خود را با ما در میان بگذارید .

 

" واحد امنیت سایبری اولین سامانه ملّی رزرواسیون تخفیف وخرید گروهی چند منظورۀ کشور "

( WOWCHER SECURITY )

 

نماد اعتماد الکترونیک

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips راز داشتن لب های زیبا !

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips  راز داشتن لب های زیبا !
قیمت امروز
25000
تومان

اسکراب های تمام ارگانیک میوه ایی روشن کننده و ضد چروک استثنائی ladymenco محصول لهستان

اسکراب های تمام ارگانیک میوه ایی روشن کننده و ضد چروک استثنائی ladymenco محصول لهستان
قیمت امروز
40000
تومان

کرم معجزه گر زیبایی مروارید میکرولیزشده ( پودر شده ) دایت استاتیک اسنس ml 50 ساخت اسپانیا

کرم معجزه گر زیبایی مروارید میکرولیزشده ( پودر شده ) دایت استاتیک اسنس ml 50 ساخت اسپانیا
قیمت امروز
290000
تومان

سروم جوان کننده و ضد پیری و ضد چین وچروک فوق قوی balea energy cell 100% orginal ساخت آلمان فقط در "ووچر"

سروم جوان کننده و ضد پیری و ضد چین وچروک فوق قوی balea energy cell 100% orginal ساخت آلمان فقط در
قیمت امروز
45500
65000

مشخصات باشگاه Wowcher من

برای پیوستن به باشگاه Wowcher و شروع به کسب درآمد
اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده میزان امتیازتاناینجا را کلیک کنید بپیوندید!
 
خریدار گرامی اگر مدعی هستید که تخفیف خریداری شده تان را دریافت نکر ده اید می توانید هزینه رزرو آن را به کیف پول Wowcher خود انتقال دهید. برگشت پول
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا بخش 7 روز گارانتی رضایت مشتری درWowcher را مطالعه نمایید
LiveZilla Live Chat Software

کرم معجزه گر زیبایی مروارید میکرولیزشده ( پودر شده ) دایت استاتیک اسنس ml 50 ساخت اسپانیا

قیمت
290000
تومان

خریداری شده 19

مشاهده!

اسکراب های تمام ارگانیک میوه ایی روشن کننده و ضد چروک استثنائی ladymenco محصول لهستان

قیمت
40000
تومان

خریداری شده 18

مشاهده!

سروم جوان کننده و ضد پیری و ضد چین وچروک فوق قوی balea energy cell 100% orginal ساخت آلمان فقط در "ووچر"

قیمت
45500
تومان
65000

خریداری شده 308

تخفیف 30%

مشاهده!

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips راز داشتن لب های زیبا !

قیمت
25000
تومان

خریداری شده 98

مشاهده!
logo-samandehi