چرخش بی وقفۀ چرخ دنده های محرکۀ کسب وکارشما " تخصص " ماست !

موفقیت یک سازمان متعالی را در بازارهای رقابتی میزان رضایت مشتریان از عملکرد یک سازمان رقم میزند... که این رضایتمندی منتج از ایده های بکر آن سازمان در نحوه ارائه هرچه بهتر خدمات تلقی میگردد . چرا که

یک ایـده بـزرگ

سـرآغاز قدرتمنـد شـدن تجـارت شماست و ما در سامانۀ بزرگ " wowcherworld" مجمـوعه ای از ایـده های بزرگ را به شمـا تقدیم می کنیم ؛

در دفتر کار یا فروشگاه خود نشته اید و به صورتحساب هزینه ها نگاه می کنید . سکوت تمام فضا را فرا گرفته . منتظر زنگ تلفن یا ورود مشتری جهت فروش کالا یا ارائه خدمات به وی هستید ، ولی خبری نمی شود !  سختی این موضوع زمانی شدت میگیرد که می بینید باید اجارۀ مکان و سرمایه ای که برای خرید کالا یا تولید آن صرف کرده اید را هم به مشکل رکود فروش خود اضافه کنید !

اینجاست که ابری مملو از افکار درهم و ناامیدانه بر سر شما شروع به باریدن گرفته و باعث می شود که فشار عصبی زیادی به شما وارد شود . با هزار امید برای اینکه بتوانید به کسب وکارتان رونقی ببخشید ، مبلغی را پیش بینی کرده و به سراغ یک آژانس تبلیغاتی می روید تا سفارش تهیه بروشور ، کاتالوگ یا یک تیزرتلویزیونی 30 ثانیه ای را بدهید . هرچند از پرداخت  چنین مبلغی راضی نیستید ؛ ولی با این فکرکه این عمل مشتریان را به سمت من سرازیرمی کند به خودآرامش می دهید . این عملی است که شما به عنوان یک مدیر و صاحب کسب و کار بارها آن را تجربه  کرده اید .

 

                             سپس دوباره به محل کار خود باز می گردید و منتظر می مانید تا مشتری ها پاشنۀ در را از جا درآورند ! ولی باز هم خبری نمی شود ! با خود می گویید ،  " پس چه شد ؟ آن همه هزینه ای که من کردم کجا رفت ؟ و چرا تبلیغات من نتیجه ای نداد ؟ "

اما جای نگرانی نیست !

ما در سامانه بزرگ " ووچر " بر اساس تحقیقات و تجربه ای که در طی 15 سال در امر تحلیل بازار و تدوین راه کارهای بازرایابی و به کار گیری سیاستهای نوین در خصوص سیستم های تبلیغاتی مختلف انجام داده ایم ، پاسخ این سوال را ارائه کرده ایم !

 ما در تبلیغات خود ، 3 فاکتور اساسی برای رسیدن به اثربخش ترین راه جهت افزایش فروش ، برندینگ و تاثیرگذاری بر مشتریان که همواره و در هر تبلیغی باید آنرا مد نظر داشت  را ، ارائه میکنیم !

نشانه روی جامعۀ هدف !

 ما در " ووچر " قبل از هرچیز با به کارگیری استراتژی های اصولی و منحصرانه خود با شناسایی و نشانه روی جامعۀ هدف کالا و خدمات شما به عنوان اولین رکن تبلیغات موثر و پر بازده در جهت اطلاع‌رسانی موفق ، پیام تبلیغاتی خدمات شما را متناسب و به زبان و نیاز مخاطبان شما طراحی و ارائه می کنیم !
به جاي اينکه شما به دنبال مشتري بدويد ، ما کاري می کنيم که مشتريان به دنبال شما باشند !

 ما با اجرای مرحله اول و با هدف گیری دقیق جامعۀ هدف خدمات و کالای شما ، ترتیبی می دهیم تا مخاطب ، با علاقه و ميل شخصي خود و به تبع آن ، بدون گارد و با ذهني باز پيام تبليغاتي شما را ببيند و حس خوبي نسبت به کسب و کار و محصولات با کیفیت شما پيدا کند .
حضور مشتری در شرایط روحی مطلوب و خود خواسته !

فرض کنيد به تازگي با کسي مشاجره و يا دعوا داشته ايد و يا در پايان يک روز کاري ، در اوج خستگي و ترافيک ، يک پيام تبليغاتي دريافت مي کنيد ! چه حسي پيدا مي کنيد ؟ حتي اگر به محصول تبليغ شده احتياج هم داشته باشيد ، هرگز از آن خريد نخواهيد کرد ! چون در زمان بدي پیام تبلیغاتی مورد نظر به گوش شما رسیده و حس بدی نسبت به آن پیدا می کنید . مشتریان و اعضای ما در سامانه بزرگ " ووچر " با میل و خواست خود و با آگاهی و شناخت کافی از وسواس ما در انتخاب شرکای تجاریمان در زمان و مکانی که مطلوب خود می دانند اقدام به مراجعه به سایت و دیدن خدمات و خرید کالای مورد نیاز خود می کنند . این خود امتیاز واحترامی ویژه محسوب شده چه برای خریدار و چه برای فروشنده و سرویس دهنده خدمات .

 wowcher چگونه و به چه شکل می تواند به رشد و پیشرفت شما کمک کند ؟

طبیعتا اگر واقع بین باشید ، در عصر حاضر و با توجه به هزینه های امروزی برای یک شروع خوب و تبلیغ خوب شما به زمان و سرمایۀ بسیار زیادی در ابتدای کار احتیاج خواهید داشت . اگر شما در حال حاضر کسب و کار خود را دارید و صرفا قصد توسعه ی آن و قرارگیری در بین 10 برند برتر حوزه ی خود را دارید ، همین الان و با حضور در این صفحه و خواندن این مطالب تا به اینجای کار ، نیمی از مسیر را طی نموده اید . واضح است که نیمی دیگر راه را کیفیت و کمیت و قیمت عادلانۀ محصولات و خدمات پس از فروش شماست که تعیین خواهد کرد !

مجموعه تجارت الکترونیک " ووچر " با ایجاد سیستم منحصرانه و نوین و با تکیه بر تجارب داخلی و فرامرزی خود به عنوان " طراح ، مبتکر و مجری سیستمهای نوین بازاریابی هدفمند و تبلیغات 100% رایگان در کشور " این نوید را می دهد که نه تنها دیگر پیامهای تجاری و تبلیغاتی شما با صرف هزینه های نامعقول و به صورت خشک و صامت اجراء نخواهند شد بلکه ما آنها را با آرایش و طرحی زنده و پویا متناسب با نیاز کاربران و خریداران به نحوی جذاب همراه با شفاف سازی اطلاعاتی دقیق به تصویر خواهیم کشید .

  •   در این حالت :

شما برای معرفی کالا و خدمات خود حتی یک ریال هم پرداخت نمیکنید و کلیه هزینه ها بر عهده Wowcher خواهد بود ! رایگان ! رایگان ! و رایگان !!! بزرگترین مزیت این سیستم 100% رایگان بودن آن است که بر اساس توافقات صورت گرفته بین " ما " و شما ؛ شما تنها زمانی به ما پرداخت خواهید داشت که مشتریان واقعی برای خرید کالای شما و طی رسید مشخصی مراجعه کنند .

  تمامی مخاطبانی که کالا و خدمات شما را می بینند ، جزو جامعۀ هدف شما هستند که به موضوع علاقه داشته و با میل و رغبت خود و با هزینه ها و سیاستهایی که ما به کار گرفته ایم از طریق جستجوی مشخص کالای شما اقدام به مشاهده و خواندن آگهی شما نموده اند .

( فاکتور شماره 1 )

افراد به جای دیدن صرف یک صفحۀ صامت و غیر جذاب ، مشابه سایتهایی است که مملو از آگهی های چشمک زن و اعصاب خورد کن هستند ، خدمات شما را جذاب و با تصاویر متعدد و شفافیت اطلاعاتی لازم می بینند و مدت زمان ارتباط ذهنی آنها با شما ، از کسری از ثانیه ، به چندین دقیقه می رسد!

افراد ، بدون گارد ، خدمات شما را می بینند ، با نام و آدرس و خدمات شما آشنا می شوند ! چون به موضوع علاقه دارند و خودشان انتخاب کرده اند که در مورد کالا و مطلبی در خصوص کسب و کار شما بخوانند !

( فاکتور شماره 2 )

شما و پیام تبلیغاتیتان در کنار % درصد تخفیفی که بر روی خدمات خود ارائه می کنید به خاطر سپرده می شوید و در ذهن مخاطبین خود ، همواره جای می گیرید ! برای توضیح بیشتر، یه لحظه تصور کنید شما صاحب  یک آژانس تورهای تفریحی داخلی یا خارجی هستید و قصد معرفی یک دوره تفریحی از سفرهای خود در سامانه " ووچر " را دارید که بر روی آن نیز 80% تخفیف ویژه نیز ارائه کرده باشید . در اینصورت، این خدمات شما با طراحی خاص و مخاطب پسندی با این مضمون ثبت می شود :
"80 % تخفیف استثنایی تور 2/5 روزه کویر مصر با آژانس ... "
وقتی مخاطب شما ( که عموما کاربرانی هستند که به موضوعاتی چون سفر ، تورهای تفریحی و ماجراجویانه علاقه دارند و بصورت کامل، جامعه ی هدف شما محسوب می شوند ) مطلبی در مورد سفر پیشنهادی شما و در کنار آن تخفیف بالای 80% را می بینند ، نام برند شما هم دیده شده و از آن به بعد ، هر موقعی که این افراد به موضوعاتی چون سفر ، تفریح و گردش و تورهای مسافرتی... فکر می‌کنند ، ناخودآگاه اسم برند شما هم برایشان تداعی می‌شود .

همانگونه که شما این مطلب را تا اینجا خواندید ، مشتریان شما هم می توانند مطالبی متفاوت در مورد کسب و کار و برند شما را با دقت و کلمه به کلمه خوانده ، و در نهایت آن طور که ما تلاش کرده ایم ؛ حس خوبی نسبت به شما، خدمات و محصولاتتان پیدا کنند ، نام شما را به خاطر سپرده و در مورد آن با دوستانشان صحبت کنند و احتمال تماس و خرید ایشان از شما به طور شگفت انگیزی ( wow ) افزایش پیدا کند !

( فاکتور شماره 3 )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

حرف آخر :

در انجام كارها بر شيوه‌ای خاص تأكيد نكنيم ؛ شايد كسي بتواند از مسير كوتاه‌ تر و بهتري ما را به مقصد برساند!

فروش موفق در فضای بازار رقابتی فعلی یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های هر کسب‌وکاری است. پیمودن مسیر توسعه و پیشرفت احتیاج به نقشه راه دارد و برای دستیابی کسب و کارها به موفقیت در شرایط پیچیده اقتصادی امروز بهترست با برندهایی همراه شد که ماموریتی مشابه دارند .
شاید سال‌هاست كه برای كسب و كارتان زحمت می‌كشید اما هنوز هم، با وجود مشتریان زیاد، یك نام آشنا نشده‌اید. ممكن است فكر كنید محصول یا خدمتی كه ارائه می‌دهید شایستگی چنین نامی را ندارد اما اشتباه می‌كنید. گناه ناآشنا بودن محصول‌تان را بر گردن خط تولید یا مجموعه‌ای كه سازمان‌دهی كرده‌اید نیندازید؛ مقصر اصلی خود شمایید كه هیچ وقت با صدای بلند نام كسب و كار و قدرت خارق‌العاده‌اش را به زبان نیاورده‌اید. تلاش ما در این مدل نوین و اثربخش تبلیغاتی همین است، اینكه به شما پرقدرت‌ترین بلندگوی جهان را هدیه كنیم تا تنها با اندكی فكر و خلاقیت ، بتوانید موفقیت كسب و كارتان را به توان 100% برسانید.
موقعیت‌هایی در فضای تعامل بین برندهای غیررقیب وجود دارد که همکاری و مشارکت کسب‌ و کارهای مکمل با برند مکمل دیگری برای پروژه های اطلاع رسانی و تبلیغات می‌تواند آن برند را چندین برابر در معرض دیدگان مشتریان مشترک قرار دهد و منافعی برای هر دو کسب‌وکار به ارمغان آورد .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"پیشنهاد می کنیم فرصت را بیش از این از دست ندهید و اثربخشی این سیستم در میزان فروش و شناخته شدن محصولاتتان را همین الان با چشمان خود ببینید ! "

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به اطلاع کلیه تامین کنندگان ( تولید کنندگان و وارد کنندگان ) صاحبین مشاغل و خدمات شهری محترم در سراسر کشور که راساً و بدون واسطه نسبت به عرضه کالا در زمینه های روزمره زندگی شهری فعال هستند ، می رسانیم در صورتی که حائز شرایط لازم گردند ، می توانند در سرویس دهنده جدید با سامانه بزرگ "ووچر " همکاری نمایند .

بدین منظور لازم است تامین کنندگان محترم متقاضی همکاری درخواست خود را به همراه لیست محصولات و عکس آنها و سابقه فعالیت خود در صنف مورد نظر را از طریق ایمیل merchant [ at ] wowcherworld [ . ] ir یا از طریق فرم زیر برای سامانه ارسال نمایند تا در اسرع وقت بررسی و نتیجه آن به ایشان اعلام گردد .

به امید همکاری همیشگی شما با

اوّلین سامانه ملّی و بین المللی رِزِرواسیون تخفیف و خرید گروهی چند منظورۀ کشور

 

نماد اعتماد الکترونیک

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips راز داشتن لب های زیبا !

دستگاه حجم دهنده طبیعی و جادویی لب فول لیپس Full Lips  راز داشتن لب های زیبا !
قیمت امروز
25000
تومان

اسکراب های تمام ارگانیک میوه ایی روشن کننده و ضد چروک استثنائی ladymenco محصول لهستان

اسکراب های تمام ارگانیک میوه ایی روشن کننده و ضد چروک استثنائی ladymenco محصول لهستان
قیمت امروز
40000
تومان

کرم معجزه گر زیبایی مروارید میکرولیزشده ( پودر شده ) دایت استاتیک اسنس ml 50 ساخت اسپانیا

کرم معجزه گر زیبایی مروارید میکرولیزشده ( پودر شده ) دایت استاتیک اسنس ml 50 ساخت اسپانیا
قیمت امروز
290000
تومان

سروم جوان کننده و ضد پیری و ضد چین وچروک فوق قوی balea energy cell 100% orginal ساخت آلمان فقط در "ووچر"

سروم جوان کننده و ضد پیری و ضد چین وچروک فوق قوی balea energy cell 100% orginal ساخت آلمان فقط در
قیمت امروز
45500
65000

مشخصات باشگاه Wowcher من

برای پیوستن به باشگاه Wowcher و شروع به کسب درآمد
اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده میزان امتیازتاناینجا را کلیک کنید بپیوندید!
 
خریدار گرامی اگر مدعی هستید که تخفیف خریداری شده تان را دریافت نکر ده اید می توانید هزینه رزرو آن را به کیف پول Wowcher خود انتقال دهید. برگشت پول
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا بخش 7 روز گارانتی رضایت مشتری درWowcher را مطالعه نمایید
LiveZilla Live Chat Software
logo-samandehi